Ve beklenen istifa geldi!

Ve beklenen istifa geldi!

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Fatura Vizyon Kahramanmaraşspor’da Sportif Direktör İlter Kasap son haftalarda yaşanan olaylarla ilgili sebeplerden dolayı istifa etti.

Güncellemee: 26 Aralik 2012 - 09:24

 

 

 

Son zamanlarda önemli gelişmelerin yaşandığı Kahramanmaraşspor´da gündeme bomba gibi bir haber düştü. Fatura Vizyon şirketinin takımı devir alırken Sportif direktörlüğe getirilen Tecrübeli isim İlter Kasap yaşanan olaylardan rahatsız olduğunu bildirerek görevinden ekibi ile ayrıldığını bildirdi.  

Kırmızı- Beyazlı ekibin Sportif Direktörlüğü görevini Yürüten İlter Kasap, Antrenör Olkan Yavruoğlu, Yardımcı Antrenör Özgür Vurur,  Kaleci Antrenörü Aydın Artanlar, Masör Cihan Kayalar, Malzemeci Bülent Güneş ve Tesis Müdürü İbrahim Saraç Yönetime İstifasını Verdiği bildirildi.

Konu Hakkında Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi spor servisine açıklama yapan Kulüp Başkanı Ferudun Kolat ve As Başkan Ufuk Bilge Tekin; “Kulübümüzün Sportif Direktörü İlter Kasap geçen gün Şirketimizde yaptığımız istişare toplantısında kendisinin yaşanan olaylar ve sıkıntılardan dolayı birazcık kafasını dinlendirmesi gerektiğini ifade ederek izin istedi.

Bizde bu doğrultuda kendisine hak vererek biraz dinlenmesini ve bize olumlu bir cevap vermesini istedik. Şuanda İzin istedi ve verdik. Kahramanmaraşspor’un şu anlık sportif Direktörlüğünü yürütmüyor. Kendisi ile tekrar görüşürmüyüz, görüşmezmiyiz bilinmez. Yaptığımız toplantıda kendisinin istekleri ve bizim kendisine sunduğumuz imkanları değerlendirip buna kendisi kara verecek. Şu anlık Kulüp sportif Direktörsüz bir şekilde yoluna devam ediyor. Bizde Fatura Vizyon Kahramanmaraşspor kulübü olarak şampiyonluk yarışından kopmamak için mücadele edeceğiz. Tek hedefimiz şampiyonluk yarışını sonuna kadar devam ettirmektir denildi.

Diğer yandan İlter Kasap tarafından göreve getirilen Antrenör Olkan Yavruoğlu, Yardımcı Antrenör Özgür Vurur,  Kaleci Antrenörü Aydın Artanlar, Masör Cihan Kayalar, Malzemeci Bülent Güneş ve Tesis Müdürü İbrahim Saraç Yönetime İstifası verildiği konusu hakkında bu istifalarla alakalı herhangi bir bilgi verilmedi. (KAHRAMANMARAŞ’TA BUGÜN)

 

İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorumunuz (Zorunlu)
Ad-Soyad: (Zorunlu) E-Posta Adresi: (Zorunlu) Başlık: (Opsiyonel)